Ojcostwo

Maciej Potoczny

Ojcostwo jest dla mnie życiowym wyzwaniem. Dzięki niemu dojrzałem. Uczy mnie ono prawdziwej pokory. To jest dla mnie w byciu ojcem najtrudniejsze.
 

Marcin Kolasiński

Najprzyjemniejsze w byciu ojcem jest obserwowanie, jak dzieci w praktyce wykorzystują wiedzę, którą im przekazujesz. Ale jeszcze przyjemniejsze jest doświadczenie sytuacji, kiedy twoje dzieci z uczniów stają się nauczycielami – zaczynają ciebie uczyć nowych rzeczy.

Wojciech Walania

Ojcostwo daje mi chwile dumy i wzruszenia. Uczyniło mnie mężczyzną kompletnym. Lubię, jak niekiedy zakręci mi się w oku łza, gdy patrzę na swoich synów, i staram się ich uczyć, że mężczyzna nie musi się wstydzić łez. Najważniejsza w byciu ojcem są cierpliwość i pokora, a najbardziej niesamowite – przytulanie dziecka. W tym momencie zatrzymuje się czas i nic poza tym nie istnieje. Najtrudniejsza jest świadomość, że te chwile prędzej czy później odejdą…

Arkadiusz Ertel

Jestem dojrzałym ojcem. Uważam, że zwrot, iż wychowujemy dzieci, jest błędny. Dzieci można ukierunkowywać i wspierać. Chciałbym dać moim dzieciom wszystko, co najlepsze.

Darek Mądry

Ojcostwo jest dla mnie wszystkim. Moje dzieci są najważniejsze w życiu. Praca jest tylko po to, żeby zapewnić im bezpieczeństwo